ZIELONA SZKOŁA STAR-DADAJ RESORT & SPA 2019W dniach 02.06.2019 – 12.06.2019 odbyła się Zielona Szkoła w Hotelu Star-Dadaj Resort & SPA na Mazurach.

Dzieciaki od samego początku pobytu korzystały z wszystkich udogodnień jakie miały na miejscu tzn. hala sportowa, basen, korty tenisowe, boisko do piłki plażowej, boisko do piłki nożnej, siłowania na świeżym powietrzu, sauna.

Znajdujące się przy samym hotelu jezioro pozwoliło na przejażdżki kajakami, łodzią, rowerkami wodnymi oraz kąpiele i zabawy na plaży.

Uczestnicy odwiedzili również Nadleśnictwo Wpisowo. Podczas spaceru leśnicy pokazywali najciekawsze drzewostany i opowiadali o mazurskiej przyrodzie. Dzieciaki zwiedziły również ekologiczny ogród ziołowy, gdzie mogły skosztować różnych gatunków mięty i innych ziół.

W trakcie pobytu zorganizowana została dyskoteka oraz ognisko z pieczeniem kiełbasek. Nie zabrakło również czasu na różnorodne gry i zabawy oraz grupowe rywalizacje.

W dniach 6-8.06 odbyły się wycieczki do Olsztyna. Grupy zwiedzały m.in. Starówkę , Park Centralny, Muzeum nowoczesności, Bramę Górną, Katedrę Św. Jakuba oraz dziedziniec Zamku Kapituły Warmińskiej.

W trakcie  pobytu na Mazurach odbył się także chrzest uczniów i nauczycieli, którzy na  Zielonej Szkole byli po raz pierwszy. Nie zabrakło toru przeszkód oraz licznych niespodzianek.

Na zakończenie Zielonej Szkoły, podczas powrotu dzieciaki zwiedziły Szczytno i zjadły tam obiad.

Wszystkim uczestnikom DZIĘKUJEMY!!!

ZAPRASZAMY ZA ROK😊