Obozy zimowe

Udział dziecka w uprawianiu sportu ma olbrzymi wpływ na jego rozwój. Oprócz oczywistego waloru jakim jest rozwój sprawności fizycznej, zdrowia i wzmocnienia  organizmu duże znaczenie ma kształtowanie charakteru i postaw młodego człowieka.

Dzieci regularnie uprawiające sport są nie tylko zdrowsze, ale także bardziej pewne siebie i lepiej radzą sobie z nawiązywaniem kontaktów z rówieśnikami. Ich opiekunowie doceniają zalety sportu i jego wpływ na pozytywną samoocenę, koncentrację i motywację u swoich dzieci.

Każdy z naszych obozów jest przygotowany przez wykwalifikowanych specjalistów. Nad jego realizacją czuwa wyspecjalizowana i dobrze dobrana kadra, która ma doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą. Jest to grupa instruktorów-opiekunów kreatywnych, pomysłowych i odpowiedzialnych. Naszym celem jest zapewnienie uczestnikom wielu atrakcji, dobrej zabawy, niespodzianek a przede wszystkim profesjonalnie przeprowadzonych zajęć sportowych.

Każdy z naszych wyjazdów ma odpowiednio dobrany program, który łączy w sobie elementy sportu i nauki np. języka obcego. Pozwala to na perfekcyjne połączenie tego co przyjemne z tym co niezbędne w późniejszym funkcjonowaniu dorosłego człowieka.

Obozy zimowe organizowane przez firmę MAKSTOUR mają charakter narciarsko- snowboardowy.

Wyjazdy przeznaczone są dla uczestników o różnym zakresie umiejętności, zarówno tych potrafiących jeździć na nartach lub snowboardzie, jak i całkowitych amatorów białego szaleństwa.

Stoki dobierane są indywidualnie przez wyspecjalizowaną kadrę adekwatnie do potrzeb i umiejętności naszych podopiecznych. Przez około 5-6 godzin dziennie młodzież w odpowiednich grupach zaawansowania pod czujnym okiem instruktorów Polskiego Związku Narciarskiego poszerza swoje umiejętności narciarskie. Po zajęciach i chwili wytchnienia uczestnicy wyjazdów korzystają z bogatej oferty jaką zapewnia MAKSTOUR. Są to m.in. gry i zabawy zespołowe, konkursy grupowe i indywidualne, wycieczki krajoznawcze, dyskoteki itp. Wyjazdy kończą się zawodami narciarsko-snowboardowymi i wytypowaniem zwycięzców.

Ostatni wieczór obozu to podsumowanie całej imprezy i nagrodzenie najlepszych. Wówczas zostaje także wytypowany najlepszy sportowiec i ukoronowany prestiżowym pucharem ufundowanym przez organizatora.

Każdy obóz to niezapomniane przeżycie oraz niebywały progres dla uczestników oraz satysfakcja dla ich rodziców i opiekunów.

W cenie wyjazdu zapewniamy:

  • zakwaterowanie w ośrodkach o wysokim standardzie
  • wyżywienie w postaci 4 posiłków dziennie
  • 7-dniowy karnet narciarski
  • przejazd klimatyzowanym autokarem
  • ubezpieczenie NNW
  • wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną
  • szkolenie narciarskie prowadzone przez Instruktorów PZN