OBÓZ NARCIARSKO-SNOWBOARDOWY W SZCZYRKU 10.02.-16.02.2019

Szanowni Państwo,

W związku ze zbliżającym się wyjazdem na obóz narciarsko-snowboardowy do Szczyrku organizowany przez firmę Makstour sp. z o.o. pragniemy przekazać Państwu kilka niezbędnych informacji dotyczących w/w wyjazdu.

Zbiórka będzie mieć miejsce dnia 10 lutego 2019 roku o godz. 10.00 na parkingu przy SP 45 w Sosnowcu, ulica Czeladzka 57. Przejazd autokarem do Szczyrku zajmie około 1,5-2 godzin. Na miejscu zbiórki ci Państwo, którzy chcą wypożyczyć dziecku sprzęt narciarski w Szczyrku proszę o przygotowanie kwoty 150 PLN w zamkniętej kopercie z nazwiskiem dziecka i dopiskiem „sprzęt narciarski”. Kieszonkowe także w kopertach proszę o przekazanie kierownikowi obozu, przed autokarem.

Zdjęcia z poszczególnych dni obozu przedstawiające zajęcia Państwa dzieci będą zamieszczane na stronie FB firmy.

Pierwszy dzień po zakwaterowaniu i obiedzie to wyjazd na stok w celu sprawdzenia umiejętności narciarskich młodzieży, celem dopasowania poszczególnych osób do grup zaawansowania.

Następne dni pobytu to codzienne zajęcia na stoku (4-5 godzin) oraz realizacja programu zgodnie z harmonogramem. W przedostatni dzień po zajęciach na stoku odbędą się zawody, a wieczorem podsumowanie i rozdanie nagród.

Ostatni dzień, tj. 16 lutego po wykwaterowaniu grupa przemieszcza się do aquaparku w Istebnej, gdzie spędza czas na zabawach w wodzie. Przyjazd na miejsce planowane na godzinę 17.00.