MaksCamps

Odkryj swoją pasję, poczuj ducha sportu, osiągnij wyznaczony cel !

Dołącz do cyklu wyjazdów Max Camps, podczas których poczujesz, że żyjesz ! Pokażemy Ci jak trenować w każdych warunkach i każdym miejscu, jak odżywiać się według potrzeb Twojego organizmu oraz jak żyć w harmonii ciała i umysłu.

Z nami przeżyjesz niezapomniane chwile na łonie natury w najpiękniejszych miejscach w Polsce. Doświadczeni trenerzy pomogą Ci rozpalić Twój wewnętrzny ogień i odnieść Sukces !

IMG_4386_1-slim

 

Feel the Autumn – Basic Camp

Jest to wyjazd jesienny rozpoczynający cykl wyjazdów budujących Twój Sukces i nowego Ciebie.

Pod okiem wyszkolonej i doświadczonej kadry stworzymy Ci program treningowy dostosowany do Twoich potrzeb. Poprzez szereg zajęć i treningów nauczymy Cię jak skutecznie wdrążyć go w życie i budować zdrowe nawyki.

Ponad to bazując na specjalistycznej wiedzy przekażemy Ci najważniejsze informacje o technice ćwiczeń oraz okażemy istotę regeneracji i odnowy biologicznej. Poznasz najciekawsze aspekty treningu funkcjonalnego i prozdrowotnego.

Nie zapomnijcie również, że dzięki elektronicznemu programowi będziemy mogli skutecznie monitorować Twoje efekty przez cały cykl wyjazdu, co znacznie wpłynie na osiągnięcie naszego wspólnego Sukcesu.

Nie czekaj… Zapisz się już teraz !

 

szwajczak_20131013_133