Nasza Ekipa

 Ola Maciejczyk 

Absolwentka krakowskiej AWF, kierunku wychowanie fizyczne ze specjalizacją trenera gimnastyki sportowej, instruktora siatkówki oraz snowboardu.

O swojej pracy mówi: „Fitness to nie moja pasja… To styl życia!”

Fitnessem zajmuje się zawodowo od 2009 roku.

 Dyplomowany instruktor, który wciąż doskonali swój warsztat, poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach i konwencjach. Zarówno podczas zajęć na sali, jak i treningów personalnych, pełna energii, optymizmu, zaangażowania oraz wiary w możliwości każdego ze swoich klientów…bo przecież „Sukces rodzi się w głowie.”

 

Marek Kuś


Marek Kuś

Doświadczony trener oraz sportowiec, którego pasją jest ciągły rozwój zarówno fizyczny, jak intelektualny. Uwielbia podróżować i przekraczać wszelkie ograniczenia, by osiągnąć swe cele i marzenia.

Jako trener świetnie odnajduje się w treningu funkcjonalnym, wytrzymałościowym, siłowym, redukcyjnym,a przede wszystkim pro zdrowotnym.

Na co dzień pogłębiający swe umiejętności również w nowoczesnych formach ruchowych tj. Parkour Freerun, Tricking, Street Workout, a ponad to w gimnastyce i sportach walki. Weekendowo próbując różnych sportów bardziej ekstremalnych.

Kieruje się dewizą:
'Jeżeli chcesz osiągnąć sukces, tak bardzo jak chcesz oddychać … Wówczas go osiągniesz.’
-E.Thomas