Wyjazdy integracyjne

Wyjazdy integracyjne to nieodzowne elementy funkcjonowania każdej firmy. MAKSTOUR wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom stworzył oryginalne scenariusze imprez, by sprostać wymaganiom najbardziej wymagającym klientom.

Nasze pomysły na imprezy dostosowujemy do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Zazwyczaj są one łączone ze szkoleniami oraz wyznaczaniem celów dla wcześniej wytypowanych zespołów.

Jesteśmy w stanie na życzenie firm zorganizować zarówno tradycyjne bankiety i uroczyste kolacje, jak również imprezy o mocno wyszukanym charakterze. Interesującą, a jednocześnie dość unikatową propozycją jest tworzenie dla naszych klientów wyjazdów tematycznych w trakcie których m.in. mogą się przenieść do Kasyna Gry, na wyścigi psich zaprzęgów, czy wziąć udział w prawdziwych rajdach samochodowych.

Między innymi polecamy:

Imprezy teambuildingowe
Wyjazdy narciarsko-snowbordowe
Wyścigi skuterów śnieżnych
Wyścigi psich zaprzęgów
Wspinaczkę skałkową
Techniki linowe
Manewry wojskowe
Gry zespołowe dla firm (piłka nożna, koszykówka, siatkówka)
Turnieje tenisowe i squashowe dla firm
Gry terenowe
Off-road
Paintball
Loty helikopterem
Loty balonem
Skoki spadochronowe
Gry w prawdziwym Kasyno zorganizowanym w dowolnym miejscu
Wyścigi samochodów
Spływy kajakowe
Rejsy i regaty żeglarskie
Wind surfing
Kite surfing
Pikniki firmowe
Oprócz wyżej wymienionych propozycji firma MAKSTOUR jest w stanie zorganizować na Państwa życzenie praktycznie każdy rodzaj imprezy w zależności od zapotrzebowania w celu zapewnienia pełnej satysfakcji naszych klientów.

TO JEST NASZ CEL…