Obozy sportowe

Udział dziecka w uprawianiu sportu ma olbrzymi wpływ na jego rozwój. Oprócz oczywistego waloru jakim jest rozwój sprawności fizycznej, zdrowia i wzmocnienia  organizmu duże znaczenie ma kształtowanie charakteru i postaw młodego człowieka.

Dzieci regularnie uprawiające sport są nie tylko zdrowsze, ale także bardziej pewne siebie i lepiej radzą sobie z nawiązywaniem kontaktów z rówieśnikami. Ich opiekunowie doceniają zalety sportu i jego wpływ na pozytywną samoocenę, koncentrację i motywację u swoich dzieci.

Każdy z naszych obozów jest przygotowany przez wykwalifikowanych specjalistów. Nad jego realizacją czuwa wyspecjalizowana i dobrze dobrana kadra, która ma doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą. Jest to grupa instruktorów-opiekunów kreatywnych, pomysłowych i odpowiedzialnych. Naszym celem jest zapewnienie uczestnikom wielu atrakcji, dobrej zabawy, niespodzianek a przede wszystkim profesjonalnie przeprowadzonych zajęć sportowych.

Każdy wyjazd ma odpowiednio dobrany program, który łączy w sobie elementy sportu i nauki np. języka obcego. Pozwala to na perfekcyjne połączenie tego co przyjemne z tym co niezbędne w późniejszym funkcjonowaniu dorosłego człowieka.